€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), LC - ST, Simplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 35 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-02732  |  EAN/UPC: 8719675017283

20,- excl. btw
24,20 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), LC - ST, Simplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 35 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), LC - ST, Simplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 35 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - ST, Simplex, 35m, 35 m, OS1/OS2, LC/PC, ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel