€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), LC - ST, Simplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 15 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-02728  |  EAN/UPC: 8719675017245

15,- excl. btw
18,15 incl. btw
Op voorraad (2)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), LC - ST, Simplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 15 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), LC - ST, Simplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 15 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - ST, Simplex, 15m, 15 m, OS1/OS2, LC/PC, ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel