€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), LC - ST, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 1.5 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-02702  |  EAN/UPC: 8719675014787

17,- excl. btw
20,57 incl. btw
Op voorraad (4)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), LC - ST, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 1.5 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), LC - ST, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 1.5 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - ST, Duplex, 1.5m, 1,5 m, OS1/OS2, LC/PC, ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel