€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), E2000/APC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 40 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-43713  |  EAN/UPC: 8719675016651

Gratis
verzending
58,- excl. btw
70,18 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), E2000/APC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 40 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), E2000/APC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 40 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - ST, Duplex, 40m, 40 m, OS1/OS2, E-2000 (APC), ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel