€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), E2000/APC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 20 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-42709  |  EAN/UPC: 8719675016453

Gratis
verzending
50,- excl. btw
60,50 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), E2000/APC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 20 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), E2000/APC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 20 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - SC, Duplex, 20m, 20 m, OS1/OS2, E-2000 (APC), SC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel