€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), E2000/APC - E2000/APC, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 3 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-40724  |  EAN/UPC: 8719675018488

Gratis
verzending
38,- excl. btw
45,98 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), E2000/APC - E2000/APC, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 3 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), E2000/APC - E2000/APC, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 3 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - E2000/APC, Simplex, 3m, 3 m, OS1/OS2, E-2000 (APC), E-2000 (APC), Mannelijk/Mannelijk, Geel