€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 62.5/125 (OM1), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 10 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-10007  |  EAN/UPC: 8719675011151

21,- excl. btw
25,41 incl. btw
Op voorraad (1)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 62.5/125 (OM1), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 10 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 62.5/125 (OM1), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 10 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 62.5/125 (OM1), SC - SC, Duplex, 10m, 10 m, OM1, SC/PC, SC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Oranje