€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 62.5/125 (OM1), LC - ST, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 15 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-02008  |  EAN/UPC: 8719675011007

25,- excl. btw
30,25 incl. btw
Op voorraad (10)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 62.5/125 (OM1), LC - ST, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 15 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 62.5/125 (OM1), LC - ST, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 15 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 62.5/125 (OM1), LC - ST, Duplex, 15m, 15 m, OM1, LC/PC, ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Oranje