€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 62.5/125 (OM1), LC - LC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 1.5 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-00002  |  EAN/UPC: 8719675010628

17,- excl. btw
20,57 incl. btw
Op voorraad (13)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 62.5/125 (OM1), LC - LC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 1.5 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 62.5/125 (OM1), LC - LC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 1.5 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 62.5/125 (OM1), LC - LC, Duplex, 1.5m, 1,5 m, OM1, LC/PC, LC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Oranje