€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM4), ST - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Violet, Lengte: 0.5 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-20300  |  EAN/UPC: 8719675014282

16,- excl. btw
19,36 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM4), ST - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Violet, Lengte: 0.5 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM4), ST - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Violet, Lengte: 0.5 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM4), ST - ST, Duplex, 0.5m, 0,5 m, OM4, ST/PC, ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Violet