€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM4), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Violet, Lengte: 15 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-10308  |  EAN/UPC: 8719675014046

Gratis
verzending
49,- excl. btw
59,29 incl. btw
Op voorraad (2)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM4), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Violet, Lengte: 15 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM4), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Violet, Lengte: 15 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM4), SC - SC, Duplex, 15m, 15 m, OM4, SC/PC, SC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Violet