€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM4), LC - LC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Violet, Lengte: 0.5 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-00300  |  EAN/UPC: 8719675013483

16,- excl. btw
19,36 incl. btw
Op voorraad (10)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM4), LC - LC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Violet, Lengte: 0.5 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM4), LC - LC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Violet, Lengte: 0.5 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM4), LC - LC, Duplex, 0.5m, 0,5 m, OM4, LC/PC, LC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Violet