€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM3), ST - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Aqua, Lengte: 10 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-20207  |  EAN/UPC: 8719675013391

24,- excl. btw
29,04 incl. btw
Op voorraad (10)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM3), ST - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Aqua, Lengte: 10 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM3), ST - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Aqua, Lengte: 10 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM3), ST - ST, Duplex, 10m, 10 m, OM3, ST/PC, ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Turkoois