€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM3), SC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Aqua, Lengte: 40 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-11213  |  EAN/UPC: 8719675013292

Gratis
verzending
50,- excl. btw
60,50 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM3), SC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Aqua, Lengte: 40 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM3), SC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Aqua, Lengte: 40 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM3), SC - ST, Duplex, 40m, 40 m, OM3, SC/PC, ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Turkoois