€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM3), SC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Aqua, Lengte: 1 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-11201  |  EAN/UPC: 8719675013179

15,- excl. btw
18,15 incl. btw
Op voorraad (1)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM3), SC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Aqua, Lengte: 1 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM3), SC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Aqua, Lengte: 1 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM3), SC - ST, Duplex, 1m, 1 m, OM3, SC/PC, ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Turkoois