€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM2), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 2 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-10103  |  EAN/UPC: 8719675012073

15,- excl. btw
18,15 incl. btw
Op voorraad (10)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM2), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 2 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM2), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 2 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM2), SC - SC, Duplex, 2m, 2 m, OM2, SC/PC, SC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Oranje