€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM2), LC - SC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 45 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-01114  |  EAN/UPC: 8719675011861

Gratis
verzending
45,- excl. btw
54,45 incl. btw
Op voorraad (2)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM2), LC - SC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 45 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Multimode 50/125 (OM2), LC - SC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Oranje, Lengte: 45 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM2), LC - SC, Duplex, 45m, 45 m, OM2, LC/PC, SC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Oranje