€ 0,-
Winkelwagen

Digitus SC/SC, 10 m Fiber optic kabel

Productcode: DK-2522-10  |  EAN/UPC: 4016032248453

23,- excl. btw
27,83 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Digitus SC/SC, 10 m Fiber optic kabel kenmerken

SC/SC 50/125µ 10m, M/M

Digitus SC/SC, 10 m, 10 m, SC, SC, Mannelijk/Mannelijk, Multi kleuren

- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3mm
- Single packed with test-report
- Connector 1: SC
- Connector 2: SC
- Cable type: I-VH 2G50/125µ
- Fiber class: OM2
- Mode: Multimode
- Color cable: orange
- Boot: two-color
- Fiber diameter: 50/125µ
- Length: 10m
- Packaging: DIGITUS Polybag