• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    14,-excl. btw
    Op voorraad (22)
    Levertijd:
    1 werkdag
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Digitus DK-2932-03 fiber optic kabel

    Digitus fiber optic kabel: LC/SC, 3 m

    Productcode: DK-2932-03  |  EAN/UPC: 4016032249658
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Digitus fiber optic kabel: LC/SC, 3 m kenmerken

    Digitus LC/SC, 3 m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel

    Digitus LC/SC, 3 m, 3 m, LC, SC, Geel

    Specificaties

    Digitus fiber optic kabel: LC/SC, 3 m specificaties
    Gewicht en omvang
    Diameter van de kabel 3 mm
    Kenmerken
    Aansluiting 2 SC
    Aansluiting 1 LC
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    Full duplex Ja
    Lengte snoer 3 m
    Draad modus structuur Single-mode
    Kern diameter 9 µm
    Bekleding diameter 125 µm
    Kleur kabel Geel
    MPN & EAN
    MPN DK-2932-03
    EAN 4016032249658

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    LC/SC, 3 m
    Digitus
    Digitus
    16.94 EUR new
    Digitus LC/SC, 3 m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    Digitus fiber optic kabel: LC/SC, 3 m Digitus fiber optic kabel: LC/SC, 3 m
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/digitus/lc-sc-3-m-art-dk-2932-03-num-4453543/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder