€ 0,-
Winkelwagen

Digitus LC/LC 50/125µ 3m, M/M Fiber optic kabel

Productcode: DK-2533-03-4  |  EAN/UPC: 4016032308812

17,- excl. btw
20,57 incl. btw
Op voorraad (49)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

Digitus LC/LC 50/125µ 3m, M/M Fiber optic kabel kenmerken

LC/LC 50/125µ 3m, M/M

Digitus DK-2533-03-4, 3 m, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk, Turkoois

- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3mm
- Single packed with test-report
- Connector 1: LC
- Connector 2: LC
- Cable type: I-VH 2G50/125µ
- Fiber class: OM4
- Mode: Multimode
- Color cable: aqua color
- Boot: single-color
- Fiber diameter: 50/125µ
- Number of connectors side 1: 2
- Number of connectors side 2: 2
- Cable diameter: 3mm
- Cable jacket: LSOH
- Length: 3m
- Packaging: DIGITUS Polybag