€ 0,-
Winkelwagen

Digitus LC/LC, 3 m, 9/125µ Fiber optic kabel

Productcode: DK-2933-03  |  EAN/UPC: 4016032248934

15,- excl. btw
18,15 incl. btw
Op voorraad (6)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

Digitus LC/LC, 3 m, 9/125µ Fiber optic kabel kenmerken

LC/LC, 3 m, 9/125µ

Digitus DK-2933-03, 3 m, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk, Geel

- Duplex cable.
- LSOH.
- Connector with ceramic ferrule.
- Cable diameter 3mm.
- Single packed with test-report.
- Connector 1: LC.
- Connector 2: LC.
- Cable type: I-VH 2E9/125µ.
- Fiber class: OS2.
- Mode: Singlemode.
- Color cable: yellow.
- Boot: single-color.
- Fiber diameter: 9/125µ.
- Length: 3 m.