€ 0,-
Winkelwagen

Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM1, 62.5/125µ", 2.0m Fiber optic kabel

Productcode: DK-2612-02  |  EAN/UPC: 4016032248675

24,- excl. btw
29,04 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM1, 62.5/125µ", 2.0m Fiber optic kabel kenmerken

Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM1, 62.5/125µ", 2.0m

Digitus DK-2612-02, 2 m, ST/BFOC, SC, Mannelijk/Mannelijk, Oranje

- Connector with ceramic ferrule
- Halogen free cable
- Fiber class OM 1
- Two color Boot
- Single packed, with test report