• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    9,-excl. btw 10,89incl. btw
    Op voorraad (2)
    Levertijd:
    1 werkdag
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Digitus DK-2911-03 fiber optic kabel

    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST SingleMode, 9/125µ", 3.0m - Geel

    Productcode: DK-2911-03  |  EAN/UPC: 4016032248354
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST SingleMode, 9/125µ", 3.0m - Geel kenmerken

    Digitus DK-2911-03. Aansluiting 1: ST/BFOC, Aansluiting 2: ST/BFOC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm

    Digitus DK-2911-03, ST/BFOC, ST/BFOC, Mannelijk/ Mannelijk, Geel

    Specificaties

    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST SingleMode, 9/125µ", 3.0m - Geel specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 3 m
    Diameter van de kabel 3 mm
    Kenmerken
    Full duplex Ja
    Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
    Kleur van het product Geel
    Aansluiting 2 ST/BFOC
    Aansluiting 1 ST/BFOC
    RoHS compliance Ja
    Kern diameter 9 µm
    Bekleding diameter 125 µm

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 13,- 15,73
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 13,- 15,73
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 13,- 15,73
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 15,- 18,15
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Speciale acties

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST SingleMode, 9/125µ", 3.0m
    Digitus
    Digitus
    10.89 EUR new
    Digitus DK-2911-03. Aansluiting 1: ST/BFOC, Aansluiting 2: ST/BFOC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST SingleMode, 9/125µ", 3.0m - Geel Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST SingleMode, 9/125µ", 3.0m - Geel
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/digitus/fiber-optic-patch-cord-duplex-st-st-singlemode-9-125-30m-art-dk-2911-03-num-4453461/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder