€ 0,-
Winkelwagen

Digitus DK-2611-01 Fiber optic kabel

Productcode: DK-2611-01  |  EAN/UPC: 4016032248194

18,- excl. btw
21,78 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Digitus DK-2611-01 Fiber optic kabel kenmerken

Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST MultiMode, OM1, 62.5/125µ", 1.0m

Digitus DK-2611-01, 1 m, ST/BFOC, ST/BFOC, Mannelijk/Mannelijk, Oranje

- Connector with ceramic ferrule
- Halogen free cable
- Fiber class OM 1
- Cable diameter 3MM
- Two color Boot
- Single packed, with test report