€ 0,-
Winkelwagen

Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC SingleMode, 9/125µ", 2.0m Fiber optic kabel

Productcode: DK-2931-02  |  EAN/UPC: 4016032249344

14,- excl. btw
16,94 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC SingleMode, 9/125µ", 2.0m Fiber optic kabel kenmerken

Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC SingleMode, 9/125µ", 2.0m

Digitus DK-2931-02, 2 m, ST/BFOC, SC, Mannelijk/Mannelijk, Geel

- Connector with ceramic ferrule
- Halogen free cable
- Fiber class OS 1
- Single packed, with test report