€ 0,-
Winkelwagen

Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 7.0m Fiber optic kabel

Productcode: DK-2512-07/3  |  EAN/UPC: 4016032249016

22,- excl. btw
26,62 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 7.0m Fiber optic kabel kenmerken

Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 7.0m

Digitus DK-2512-07/3, 7 m, ST/BFOC, SC, Mannelijk/Mannelijk, Blauw

- Connector with ceramic ferrule
- Halogen free cable
- Fiber class OM 3
- Two color Boot
- Single packed, with test report