€ 0,-
Winkelwagen

Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/ST MultiMode, OM3, 50/125µ", 3.0m Fiber optic kabel

Productcode: DK-2531-03/3  |  EAN/UPC: 4016032249290

16,- excl. btw
19,36 incl. btw
Op voorraad (3)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/ST MultiMode, OM3, 50/125µ", 3.0m Fiber optic kabel kenmerken

Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/ST MultiMode, OM3, 50/125µ", 3.0m

Digitus DK-2531-03/3, 3 m, LC, ST, Mannelijk/Mannelijk, Turkoois

- Connector with ceramic ferrule
- Halogen free cable
- Fiber class OM 3
- Two color Boot
- Single packed, with test report