€ 0,-
Winkelwagen

Digitus SC (APC) - SC (APC), Singlemode 09/125µ, Duplex, 10m Fiber optic kabel

Productcode: DK-292SCA2SCA-10  |  EAN/UPC: 4016032309024

Gratis
verzending
29,- excl. btw
35,09 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

Digitus SC (APC) - SC (APC), Singlemode 09/125µ, Duplex, 10m Fiber optic kabel kenmerken

SC (APC) - SC (APC), Singlemode 09/125µ, Duplex, 10m

Digitus DK-292SCA2SCA-10, 10 m, OS1, SC/APC, SC/APC, Mannelijk/Mannelijk, Geel

Best performance and link quality for your network.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC (APC) to SC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10m

- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3 mm
- Single packed with test-report
- Connector 1: SC (APC)
- Connector 2: SC (APC)
- Cable type: I-VH 2E9/125µ
- Fiber class: OS1
- Mode: Singlemode
- Color cable: yellow
- Boot: single-color
- Fiber diameter: 9/125µ
- Cable diameter: 3 mm
- Cable jacket: LSOH
- Packaging: DIGITUS Polybag