• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    41,-excl. btw 49,61incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 17 december 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 17 december 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Digitus DK-2533-20 fiber optic kabel

    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m

    Productcode: DK-2533-20  |  EAN/UPC: 4016032254201
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m kenmerken

    Digitus DK-2533-20. Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 20 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Breedte verpakking: 200 mm

    Digitus DK-2533-20, 2x LC, 2x LC, 50 µm, 125 µm, Orange,Grey,White, Mannelijk/Mannelijk

    Specificaties

    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 20 m
    Hoogte verpakking 25 mm
    Breedte verpakking 200 mm
    Diepte verpakking 280 mm
    Diameter van de kabel 3 mm
    Gewicht verpakking 370 g
    Kenmerken
    Aansluiting 2 2x LC
    Aansluiting 1 2x LC
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    Connector-materiaal Keramisch
    Full duplex Ja
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Type glasvezel OM2
    Bekleding diameter 125 µm
    Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
    Kleur kabel Oranje,Grijs,Wit

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 16,- 19,36

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m
    Digitus
    Digitus
    49.61 EUR new
    Digitus DK-2533-20. Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 20 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Breedte verpakking: 200 mm
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/digitus/fib-opt-patch-cord-lc-to-lc-art-dk-2533-20-num-4453281/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder