• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    159,-excl. btw 192,39incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 19 januari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 19 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Digitus DK-2566-15 fiber optic kabel

    Digitus fiber optic kabel: 15m MPO OM2

    Productcode: DK-2566-15  |  EAN/UPC: 4016032345473
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Digitus fiber optic kabel: 15m MPO OM2 kenmerken

    Digitus 15m MPO OM2. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: MPO/MTP, Aansluiting 2: MPO/MTP, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Oranje

    Digitus 15m MPO OM2, 15 m, MPO/MTP, MPO/MTP, Oranje

    Specificaties

    Digitus fiber optic kabel: 15m MPO OM2 specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 15 m
    Diameter van de kabel 3 mm
    Kenmerken
    Aansluiting 2 MPO/MTP
    Aansluiting 1 MPO/MTP
    Sexe Vrouwelijk/vrouwelijk
    Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Bekleding diameter 125 µm
    Kleur kabel Oranje
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Verlies van insertion 0.5 dB

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 22,- 26,62

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    15m MPO OM2
    Digitus
    Digitus
    192.39 EUR new
    Digitus 15m MPO OM2. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: MPO/MTP, Aansluiting 2: MPO/MTP, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Oranje
    Digitus fiber optic kabel: 15m MPO OM2 Digitus fiber optic kabel: 15m MPO OM2
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/digitus/15m-mpo-om2-art-dk-2566-15-num-4453341/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder