• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Digitus glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    Digitus 10G SFP+ DAC Cable 1m, AWG 30 Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet, Fiber optic kabel - .....
    (DN-81221)
      Digitus DN-81221. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    27,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/ST MultiMode, OM3, 50/125µ", 5.0m Fiber optic kabel - Blauw
    (DK-2531-05/3)
      Digitus DK-2531-05 / 3. Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC/SC, 2 m, 9/125µ Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2932-02)
      Digitus DK-2932-02. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus SC/SC, 3 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (DK-2522-03-4)
      Digitus SC / SC, 3 m. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, SC / SC Fiber optic kabel - Grijs,Oranje
    (DK-2522-01)
      Digitus DK-2522-01. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    14,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, OM 3, LC / LC, 1m Fiber optic kabel - Turkoois
    (DK-2533-01/3)
      Digitus DK-2533-01 / 3. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Voorraad: 40
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, SC/SC SingleMode, 9/125µ", 3.0m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2922-03)
      Digitus DK-2922-03. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST MultiMode, OM2, 50/125µ", 1.0m Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2511-01)
      Digitus DK-2511-01. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, OM 3, LC / LC, 10m Fiber optic kabel - Turkoois
    (DK-2533-10/3)
      Digitus DK-2533-10 / 3. Snoerlengte: 10 m, Soort kabel: OFC, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC MultiMode, OM1, 62.5/125µ", 1.0m Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2632-01)
      Digitus DK-2632-01. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Full duplex
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Patch Cord LC (APC) naar LC (APC), Singlemode 09/125 μ, Duplex, Lengte 7m Fiber optic kabel .....
    (DK-293LCA3LCA-07)
      Digitus DK-293LCA3LCA-07. Snoerlengte: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, SC/SC SingleMode, 9/125µ", 1.0m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2922-01)
      Digitus DK-2922-01. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Voorraad: 45
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC/LC, 3 m, 9/125µ Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2933-03)
      Digitus DK-2933-03. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/ST MultiMode, OM3, 50/125µ", 3.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (DK-2531-03/3)
      Digitus DK-2531-03 / 3. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus SC/SC, 10 m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2922-10)
      Digitus SC / SC, 10 m. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus FO A-I-DQ(ZN)BH 12G50/125µ, MM, OM4, 12 fibers Indoor/Outdoor, LSZH, Dca, black, length 1 m Fiber optic .....
    (DK-35121/4-U)
      Digitus DK-35121 / 4-U. Snoerlengte: 100 m, Type glasvezel: OM4, Kern diameter: 50 µm
    11,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC SingleMode, 9/125µ", 2.0m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2931-02)
      Digitus DK-2931-02. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus SC/SC OM4 2m Fiber optic kabel - Zwart,Paars,Rood
    (DK-2522-02-4)
      Digitus SC / SC OM4 2m. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 29
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST MultiMode, OM2, 50/125µ", 5.0m Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2511-05)
      Digitus DK-2511-05. Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 3.0m Fiber optic kabel - Blauw
    (DK-2512-03/3)
      Digitus DK-2512-03 / 3. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, OM4, LC / SC, 3m Fiber optic kabel - Turkoois
    (DK-2532-03-4)
      Digitus DK-2532-03-4. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus LC/LC, 5 m Fiber optic kabel - Roze
    (DK-2533-05-4)
      Digitus LC / LC, 5 m. Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 38
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 7.0m Fiber optic kabel - Blauw
    (DK-2532-07/3)
      Digitus DK-2532-07 / 3. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus OM3, LC/LC, Multimode, 15m Fiber optic kabel
    (DK-2533-15/3)
      Digitus OM3, LC / LC, Multimode, 15m. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    27,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST MultiMode, OM3, 50/125µ", 1.0m Fiber optic kabel - Blauw
    (DK-2511-01/3)
      Digitus DK-2511-01 / 3. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Voorraad: 31
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC / SC Fiber optic kabel - Turkoois
    (DK-2532-01-4)
      Digitus LC / SC. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 29
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, OM 3, LC / LC, 3m Fiber optic kabel - Turkoois
    (DK-2533-03/3)
      Digitus DK-2533-03 / 3. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/LC SingleMode, 9/125µ", 2.0m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2933-02)
      Digitus DK-2933-02. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC OM4, 1m Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2533-01)
      Digitus LC OM4, 1m. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, OM 3, LC / LC, 5m Fiber optic kabel - Turkoois
    (DK-2533-05/3)
      Digitus DK-2533-05 / 3. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 36
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/ST MultiMode, OM3, 50/125µ", 2.0m Fiber optic kabel - Blauw
    (DK-2531-02/3)
      Digitus DK-2531-02 / 3. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC/SC, 5m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (DK-2532-05-4)
      Digitus DK-2532-05-4. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    17,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM1, 62.5/125µ", 1.0m Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2612-01)
      Digitus DK-2612-01. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Full duplex
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus LC/LC, 7 m Fiber optic kabel - Roze
    (DK-2533-07-4)
      Digitus LC / LC, 7 m. Snoerlengte: 7 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus SC/SC, 10 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (DK-2522-10)
      Digitus SC / SC, 10 m. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Professional Glasvezel multimode patchkabel, OM4, SC / SC Fiber optic kabel - Roze
    (DK-2522-07-4)
      Digitus DK-2522-07-4. Snoerlengte: 7 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m Fiber optic kabel - .....
    (DK-2533-20)
      Digitus DK-2533-20. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    40,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus FO A-I-DQ(ZN)BH 4G50/125µ, MM, OM3, 4 fibers Indoor/Outdoor, LSZH, Dca, black, length 1 m Fiber optic .....
    (DK-35041/3-U)
      Digitus DK-35041 / 3-U. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Kern diameter: 50 µm
    9,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus LC/LC, 1 m, 9/125µ Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2933-01)
      Digitus DK-2933-01. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus LC OM2, 2m Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2533-02)
      Digitus LC OM2, 2m. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Voorraad: 42
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, SC/SC MultiMode, OM3, 50/125µ",1.0m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (DK-2522-01/3)
      Digitus DK-2522-01 / 3. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, OM4, SC / SC Fiber optic kabel - Paars
    (DK-2522-01-4)
      Digitus DK-2522-01-4. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    13,- excl. btw
    Voorraad: 29
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC SingleMode, 9/125µ", 5.0m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2932-05)
      Digitus DK-2932-05. Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, LC / LC, 3m Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2533-03)
      Digitus DK-2533-03. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, OM 3, LC / LC, 2m Fiber optic kabel - Turkoois
    (DK-2533-02/3)
      Digitus DK-2533-02 / 3. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, 2m Fiber optic kabel
    (DK-2532-02)
      Digitus DK-2532-02. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, ST / ST Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2511-03)
      Digitus DK-2511-03. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, SC/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 3.0m Fiber optic kabel - Blauw
    (DK-2522-03/3)
      Digitus DK-2522-03 / 3. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, SC/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 2.0m Fiber optic kabel - Blauw
    (DK-2522-02/3)
      Digitus DK-2522-02 / 3. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus 2m OM4 LC / SC Fiber optic kabel - Zwart,Rood,Turkoois,Wit
    (DK-2532-02-4)
      Digitus 2m OM4 LC / SC. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, LC / ST Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2531-02)
      Digitus DK-2531-02. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    15,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/LC MultiMode, OM3, 50/125µ", 7.0m Fiber optic kabel - Blauw
    (DK-2533-07/3)
      Digitus DK-2533-07 / 3. Snoerlengte: 7 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, 5m Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2532-05)
      Digitus DK-2532-05. Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/ST MultiMode, OM3, 50/125µ", 10.0m Fiber optic kabel - Blauw
    (DK-2531-10/3)
      Digitus DK-2531-10 / 3. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC/LC 9/125µ 1m, M/M Fiber optic kabel - Geel
    (DK-293LCA3LC-01)
      Digitus DK-293LCA3LC-01. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, SC/SC SingleMode, 9/125µ", 5.0m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2922-05)
      Digitus DK-2922-05. Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus SC/SC, 10 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (DK-2522-10/3)
      Digitus SC / SC, 10 m. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 21
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber class OM 3 Cable diameter 3mm, 10m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2531-10)
      Digitus DK-2531-10. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus SC/SC, 7 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (DK-2522-07/3)
      Digitus SC / SC, 7 m. Snoerlengte: 7 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus MPO Patch Cables, OS2, Singlemode 09/125, 3m, Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2966-03)
      Digitus DK-2966-03. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 9 µm
    127,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus MPO Patch Cables, OS2, Singlemode 09/125, 35m, Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2966-35)
      Digitus DK-2966-35. Snoerlengte: 35 m, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 9 µm
    200,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus MPO Patch Cables, OS2, Singlemode 09/125, 60m, Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2966-60)
      Digitus DK-2966-60. Snoerlengte: 60 m, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 9 µm
    230,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/ST MultiMode, OM3, 50/125µ", 1.0m Fiber optic kabel - Blauw
    (DK-2531-01/3)
      Digitus DK-2531-01 / 3. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, LC / ST Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2531-01)
      Digitus DK-2531-01. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    14,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, LC / SC Fiber optic kabel - Oranje
    (DK-2532-01)
      Digitus DK-2532-01. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    14,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC/LC 50/125µ 2m, M/M Fiber optic kabel - Turkoois
    (DK-2533-02-4)
      Digitus DK-2533-02-4. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus SC/SC, 5m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (DK-2522-05/3)
      Digitus DK-2522-05 / 3. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    15,- excl. btw
    Voorraad: 28
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC/SC, 10 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (DK-2532-10)
      Digitus LC / SC, 10 m. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC SingleMode, 9/125µ", 10.0m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2932-10)
      Digitus DK-2932-10. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 125 µm
    18,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC SingleMode, 9/125µ", 7.0m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2932-07)
      Digitus DK-2932-07. Snoerlengte: 7 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 125 µm
    18,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC/LC, 10 m Fiber optic kabel - Roze
    (DK-2533-10-4)
      Digitus LC / LC, 10 m. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST SingleMode, 9/125µ", 2.0m Fiber optic kabel - Geel
    (DK-2911-02)
      Digitus DK-2911-02. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder