• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • DeLOCK glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Verberg filters
    DeLOCK Cable Optical Fiber LC / LC Multimode OM4 1 m Fiber optic kabel - Violet
    (84640)
      DeLOCK 84640. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DeLOCK Cable Optical Fibre LC > SC Singlemode OS2 2 m Fiber optic kabel - Geel
    (84610)
      DeLOCK 84610. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    20,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    DeLOCK LC - SC, 1m Fiber optic kabel - Violet
    (84680)
      DeLOCK LC - SC, 1m. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    DeLOCK 2m LC-LC Fiber optic kabel - Geel
    (84606)
      DeLOCK 2m LC-LC. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DeLOCK LC - ST, 2m Fiber optic kabel - Violet
    (84686)
      DeLOCK LC - ST, 2m. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DeLOCK LC - LC, 5m Fiber optic kabel - Violet
    (84643)
      DeLOCK LC - LC, 5m. Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    27,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    DeLOCK LC - ST, 1m Fiber optic kabel - Violet
    (84685)
      DeLOCK LC - ST, 1m. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    DeLOCK LC - LC, 2m Fiber optic kabel - Violet
    (84641)
      DeLOCK LC - LC, 2m. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    DeLOCK LC - SC, 2m Fiber optic kabel - Violet
    (84681)
      DeLOCK LC - SC, 2m. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    DeLOCK 3m LC-LC Fiber optic kabel - Geel
    (84607)
      DeLOCK 3m LC-LC. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    DeLOCK LC - SC, 3m Fiber optic kabel - Violet
    (84682)
      DeLOCK LC - SC, 3m. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    DeLOCK LC - LC, 3m Fiber optic kabel - Violet
    (84642)
      DeLOCK LC - LC, 3m. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    DeLOCK LC - LC, 10m Fiber optic kabel - Violet
    (84644)
      DeLOCK LC - LC, 10m. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    33,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder