€ 0,-
Winkelwagen

DELL Multi Mode Fiber OM4, 25m Fiber optic kabel

Productcode: 470-ABPT  |  EAN/UPC: 5397184525937

Gratis
verzending
429,- excl. btw
519,09 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

​Bent u al klaar voor het toekomstige werken?
​Bent u al klaar voor het toekomstige werken?
Omcirkel woensdag 21 april 2021 alvast in uw agenda!
Wij organiseren samen met onze partner Dell een exclusief evenement over het werken van de toekomst. Tijdens dit virtuele event zijn o.a. keynote speaker Deborah Nas en Victor Mids te gast.
Deborah Nas is hoogleraar aan de TU Delft, trendwatcher, innovatie-expert en inspirator.
Kortom, een middag vol inspiratie!
Meld u nu snel gratis aan via deze link

productinformatie

Productbeschrijving

DELL Multi Mode Fiber OM4, 25m Fiber optic kabel kenmerken

Multi Mode Fiber OM4, 25m

DELL 470-ABPT, 25 m, OM4, MTP, MTP, Mannelijk/Mannelijk, Aqua

Garantie
  • Inherit the warranty of the Dell system OR one year hardware warranty