• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • DELL glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    DELL Netwerkkabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct Attach-kabel - 1 meter Fiber optic kabel
    (470-AAVH)
      DELL 470-AAVH. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    25,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL Netwerk kabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct hechten-kabel - 0.5 m Fiber optic kabel
    (470-AAVK)
      DELL 470-AAVK. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    25,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL Netwerkkabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct Attach-kabel - 5 meter Fiber optic kabel
    (470-AAVG)
      DELL 470-AAVG. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    107,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Mellanox EDR VPI EDR InfiniBand QSFP Passive Copper Cable LSZH - 3 m Fiber optic kabel
    (470-ACBS)
      DELL 470-ACBS. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: QSFP, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    326,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABMJ Fiber optic kabel
    (470-ABMJ)
      DELL 470-ABMJ. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    320,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-11429 Fiber optic kabel
    (470-11429)
      DELL 470-11429. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    150,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL 470-ACBT Fiber optic kabel
    (470-ACBT)
      DELL 470-ACBT. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: QSFP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    1.428,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL 1M SFP+ Direct Attach Twinaxial Cable - Kit Fiber optic kabel
    (470-11552)
      DELL 470-11552. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    64,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    DELL 10GbE SFP+ Direct Attach kabel 1 meter Fiber optic kabel
    (470-ABBM)
      DELL 470-ABBM. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    150,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL SFP+ - SFP+, 5 m, 10 Gbps Fiber optic kabel
    (407-BBBP)
      DELL 407-BBBP. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    217,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL 470-ABGG Fiber optic kabel
    (470-ABGG)
      DELL 470-ABGG. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Kleur kabel: Multi
    357,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL 470-ABLV Fiber optic kabel
    (470-ABLV)
      DELL 470-ABLV. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    176,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL 470-ABML Fiber optic kabel
    (470-ABML)
      DELL 470-ABML. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    225,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABMD Fiber optic kabel
    (470-ABMD)
      DELL 470-ABMD. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    292,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL QSFP28 - 4 x SFP28, 3 m Fiber optic kabel
    (470-ABQB)
      DELL QSFP28 - 4 x SFP28, 3 m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Red
    548,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL QSFP28 - 4 x SFP28, 2 m Fiber optic kabel
    (470-ABQF)
      DELL QSFP28 - 4 x SFP28, 2 m. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Red
    850,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 40GbE QSFP+/ QSFP+, 10m Fiber optic kabel
    (470-12817)
      DELL 470-12817. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Kleur kabel: Black,Silver
    1.252,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL 470-ACBW Fiber optic kabel
    (470-ACBW)
      DELL 470-ACBW. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: QSFP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blue,Grey
    1.373,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL 470-10642 Fiber optic kabel
    (470-10642)
      DELL 470-10642. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Grijs
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL 470-AAYR Fiber optic kabel
    (470-AAYR)
      DELL 470-AAYR. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Multi
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-AAYS Fiber optic kabel
    (470-AAYS)
      DELL 470-AAYS. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Orange,White
    78,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABLZ Fiber optic kabel
    (470-ABLZ)
      DELL 470-ABLZ. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    188,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ACBX Fiber optic kabel
    (470-ACBX)
      DELL 470-ACBX. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: QSFP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    219,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABPK Fiber optic kabel
    (470-ABPK)
      DELL 470-ABPK. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC
    492,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-AAZM Fiber optic kabel
    (470-AAZM)
      DELL 470-AAZM. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    785,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 3M LC-LC Optical Cable Multimode Kit Glasvezelkabels
    (470-AAYQ)
      3M LC-LC Optical Cable Multimode Kit
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    DELL 470-ACBR Fiber optic kabel
    (470-ACBR)
      DELL 470-ACBR. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: QSFP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    284,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABQE Fiber optic kabel
    (470-ABQE)
      DELL 470-ABQE. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    323,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL OM4, LC/LC, 1m Fiber optic kabel
    (470-ACLV)
      DELL 470-ACLV. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 10M LC-LC Optical Cable Multimode Kit Glasvezelkabels
    (470-AAYP)
      10M LC-LC Optical Cable Multimode Kit
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL SFP+/SFP+, 10GbE, 1m Fiber optic kabel
    (470-ACQX)
      DELL 470-ACQX. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 10m LC-LC Fiber optic kabel
    (470-AAUO)
      DELL 10m LC-LC. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL OM4, LC/LC, 5m Fiber optic kabel
    (470-ACLY)
      DELL 470-ACLY. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    38,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    DELL 470-AAYU Fiber optic kabel
    (470-AAYU)
      DELL 470-AAYU. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Orange,White
    39,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ACLT Fiber optic kabel
    (470-ACLT)
      DELL 470-ACLT. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    45,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 13 april 2020
    DELL SFP+/SFP+, 3m, PowerEdge Fiber optic kabel
    (470-ACQV)
      DELL 470-ACQV. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ACMO Fiber optic kabel
    (470-ACMO)
      DELL 470-ACMO. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Oranje
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    DELL 470-ACMN Fiber optic kabel
    (470-ACMN)
      DELL 470-ACMN. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    DELL SFP+/SFP+, 5m, 10GbE Fiber optic kabel
    (470-ACQY)
      DELL 470-ACQY. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL OM4 LC/LC, 30 m Fiber optic kabel
    (470-ACLM)
      DELL TJM1R. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    93,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL MPO12/ MPO12, MMF, 3 m Fiber optic kabel
    (470-ABPN)
      DELL 470-ABPN. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO, Aansluiting 2: MPO, Kleur kabel: Aqua
    204,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABPY Fiber optic kabel
    (470-ABPY)
      DELL 470-ABPY. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    247,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL QSFP28/ QSFP28 Fibre optic, 2 m Fiber optic kabel
    (470-ABQG)
      DELL 470-ABQG. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Kleur kabel: Black,Silver
    268,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL 470-ABPH Fiber optic kabel
    (470-ABPH)
      DELL 470-ABPH. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    309,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ACIF Fiber optic kabel
    (470-ACIF)
      470-ACIF
    353,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ACIK Fiber optic kabel
    (470-ACIK)
      DELL 470-ACIK. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28
    372,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ACID Fiber optic kabel
    (470-ACID)
      DELL 470-ACID. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28
    382,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABPE Fiber optic kabel
    (470-ABPE)
      DELL 470-ABPE. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    386,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABXO Fiber optic kabel
    (470-ABXO)
      DELL 470-ABXO. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: 4x SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    396,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABWP Fiber optic kabel
    (470-ABWP)
      DELL 470-ABWP. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: 2x QSFP+
    398,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL QSFP28 - 4 x SFP28, 1 m Fiber optic kabel
    (470-ABPR)
      DELL QSFP28 - 4 x SFP28, 1 m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Red
    399,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    DELL 470-ACHZ Fiber optic kabel
    (470-ACHZ)
      DELL 470-ACHZ. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28
    443,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABPG Fiber optic kabel
    (470-ABPG)
      DELL 470-ABPG. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO, Aansluiting 2: 4x LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    482,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 100GbE QSFP28/ 2x50GbE QSFP+, Breakout, 2m Fiber optic kabel
    (470-ABWN)
      DELL 470-ABWN. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: 2x QSFP+
    488,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL DAC, QDD, 2X100G, 3m Fiber optic kabel
    (470-ADFE)
      DELL 470-ADFE. Lengte snoer: 3 m
    504,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL DAC, QDD, 200G, 3m Fiber optic kabel
    (470-ADFD)
      DELL 470-ADFD. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: DAC
    515,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABWL Fiber optic kabel
    (470-ABWL)
      DELL 470-ABWL. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: 2x QSFP+
    626,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ACUI Fiber optic kabel
    (470-ACUI)
      DELL 470-ACUI. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: QSFP28-DD
    634,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL QSFP+/QSFP+, 40GbE, 3m Fiber optic kabel
    (470-ACOR)
      DELL 470-ACOR. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+
    721,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 2x100GbE QSFP28-DD/ 8xSFP28 10/25GbE, 3m Fiber optic kabel
    (470-ADFC)
      DELL 470-ADFC. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: 2x QSFP28-DD, Aansluiting 2: 8x SFP28
    747,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 200GbE QSFP28-DD/ 2x100GbE QSFP28, 1m Fiber optic kabel
    (470-ACUM)
      DELL 470-ACUM. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: QSFP28-DD, Aansluiting 2: 2x QSFP28
    753,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 200GbE, QSFP28-DD, 1m Fiber optic kabel
    (470-ACUL)
      DELL 470-ACUL. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: QSFP28-DD, Aansluiting 2: QSFP28-DD
    778,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABMP Fiber optic kabel
    (470-ABMP)
      DELL 470-ABMP. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: 4x SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    928,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 200Gbe, QSFP28-DD/2 x 100GbE QSFP28, 2m Fiber optic kabel
    (470-ACWC)
      DELL 470-ACWC. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: QSFP28-DD, Aansluiting 2: 2x QSFP28
    1.069,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 200Gbe, QSFP28-DD, 2m Fiber optic kabel
    (470-ACUN)
      DELL 470-ACUN. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: QSFP28-DD
    1.094,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 2x100GbE QSFP28-DD/ 8xSFP28 10/25GbE, 1m Fiber optic kabel
    (470-ACUP)
      DELL 470-ACUP. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: 2x QSFP28-DD, Aansluiting 2: 8x SFP28
    1.152,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ABMI Fiber optic kabel
    (470-ABMI)
      DELL 470-ABMI. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: 4x SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    1.259,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL QSFP28/QSFP28, 100GbE, 3m Fiber optic kabel
    (470-ACLU)
      DELL 470-ACLU. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    1.366,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 2x100GbE QSFP28-DD/ 8xSFP28 10/25GbE, 2m Fiber optic kabel
    (470-ACWE)
      DELL 470-ACWE. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: 2x QSFP28-DD, Aansluiting 2: 8x SFP28
    1.643,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL QSFP28/ QSFP28, 100GbE, 7 m Fiber optic kabel
    (470-ABPI)
      DELL 470-ABPI. Lengte snoer: 7 m, Soort kabel: DAC, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    2.239,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ACIJ Fiber optic kabel
    (470-ACIJ)
      DELL 470-ACIJ. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: 4x SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    2.618,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    DELL 470-ACIH Fiber optic kabel
    (470-ACIH)
      DELL 470-ACIH. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: 4x SFP28
    2.802,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder