• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Fiber Optic Kabel

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    Dell fiber optic kabel: SonicWALL 10GBASE SFP+ 1m
    (01-SSC-9787)
      DELL SonicWALL 10GBASE SFP+ 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    Dell fiber optic kabel: Netwerkkabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct Attach-kabel - 1 meter
    (470-AAVH)
      DELL 470-AAVH. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    Dell fiber optic kabel: Netwerk kabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct hechten-kabel - 0.5 m
    (470-AAVK)
      DELL 470-AAVK. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    56,- excl. btw
    Voorraad 2
    Dell fiber optic kabel: Netwerkkabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct Attach-kabel - 5 meter
    (470-AAVG)
      DELL 470-AAVG. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    Dell fiber optic kabel: SonicWALL 10GBASE SFP+ 3m
    (01-SSC-9788)
      DELL SonicWALL 10GBASE SFP+ 3m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    Dell fiber optic kabel: QSFP28 - 4 x SFP28, 3 m
    (470-ABQB)
      DELL QSFP28 - 4 x SFP28, 3 m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Red
    Dell fiber optic kabel: 470-ACBX
    (470-ACBX)
      DELL 470-ACBX. Lengte snoer: 0,5 m. Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: QSFP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    Dell fiber optic kabel: 10GbE SFP+ Direct Attach kabel 1 meter
    (470-ABBM)
      DELL 470-ABBM. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    155,- excl. btw
    Voorraad 1
    Dell fiber optic kabel: 10m Optical Fibre Cable LC-LC
    (470-10642)
      DELL 470-10642. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Grijs
    Dell fiber optic kabel: 40GbE QSFP+/ QSFP+, 10m
    (470-12817)
      DELL 470-12817. Lengte snoer: 10 m. Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Kleur kabel: Black,Silver
    Dell fiber optic kabel: QSFP28 - QSFP28, Passive Copper Direct Attach Cable, 1 m, Customer Kit
    (470-ABPY)
      DELL 470-ABPY. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    Dell fiber optic kabel: Networking Cable, OM4, MTP to 4x LC Optical Breakout (Optics required), 7 m, Customer Kit
    (470-ABPK)
      DELL 470-ABPK. Lengte snoer: 7 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC
    Dell fiber optic kabel: QSFP28 - 4 x SFP28, 1 m
    (470-ABPR)
      DELL QSFP28 - 4 x SFP28, 1 m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Red
    Dell fiber optic kabel: LC/LC, 5m
    (470-10645)
      DELL LC / LC, 5m. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Oranje
    Dell fiber optic kabel: 470-AAYQ
    (470-AAYQ)
      DELL 470-AAYQ. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Orange,White
    Dell fiber optic kabel: 1M SFP+ Direct Attach Twinaxial Cable - Kit
    (470-11552)
      DELL 470-11552. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    Dell fiber optic kabel: SFP+ - SFP+, 5 m, 10 Gbps
    (407-BBBP)
      DELL 407-BBBP. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    Dell fiber optic kabel: 5m, SFP+, Direct attach
    (470-11431)
      DELL 470-11431. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    Dell fiber optic kabel: QSFP28/ QSFP28 Fibre optic, 2 m
    (470-ABQG)
      DELL 470-ABQG. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Kleur kabel: Black,Silver
    Dell fiber optic kabel: 470-ACBR
    (470-ACBR)
      DELL 470-ACBR. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: QSFP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    Dell fiber optic kabel: Mellanox EDR VPI EDR InfiniBand QSFP Passive Copper Cable LSZH - 3 m
    (470-ACBS)
      DELL 470-ACBS. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: QSFP, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    Dell fiber optic kabel: 40 GbE, MTP/ 4 x LC, 5m
    (470-ABGG)
      DELL 470-ABGG. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Kleur kabel: Zwart
    Dell fiber optic kabel: QSFP28 - 4 x SFP28, 2 m
    (470-ABQF)
      DELL QSFP28 - 4 x SFP28, 2 m. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Red
    Dell fiber optic kabel: 470-ACBW
    (470-ACBW)
      DELL 470-ACBW. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: QSFP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blue,Grey
    Dell fiber optic kabel: 470-ACBT
    (470-ACBT)
      DELL 470-ACBT. Lengte snoer: 10 m. Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: QSFP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    Dell fiber optic kabel: 470-AAYP
    (470-AAYP)
      DELL 470-AAYP. Lengte snoer: 10 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Orange,White
    Dell fiber optic kabel: 1m LC/ LC Optical Cable
    (470-AAYR)
      DELL 470-AAYR. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Oranje
    Dell fiber optic kabel: 470-ABQE
    (470-ABQE)
      DELL 470-ABQE. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    Dell fiber optic kabel: QSFP+, 40GbE, 10 M
    (470-AAZM)
      DELL 470-AAZM. Lengte snoer: 10 m, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Stainless steel
    Dell fiber optic kabel: 1m SFP+ Twinaxial Cable
    (470-11429)
      DELL 470-11429. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    Dell fiber optic kabel: 30m LC/ LC Optical Cable
    (470-AAYS)
      DELL 470-AAYS. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Orange,White
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder