• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Fiber Optic Kabel van Cisco (24 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco fiber optic kabel: Fiber Patchcord LC - LC Multi Mode, 5m
    (15216-LC-LC-MM-5=)
      Cisco 15216-LC-LC-MM-5=. Lengte snoer: 5 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    73,- excl. btw
    88,33 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Oranje
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Voorraad 38
    Cisco fiber optic kabel: Fiber Patchcord LC - LC Multi Mode 2m
    (15216-LC-LC-MM-2=)
      Cisco 15216-LC-LC-MM-2=. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Oranje
    73,- excl. btw
    88,33 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 1m
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Voorraad 16
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 7m
    (SFP-10G-AOC7M=)
      Cisco SFP+, 7m. Lengte snoer: 7 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Voorraad 23
    Cisco fiber optic kabel: LC-to-LC Single-Mode Fiber Patchcord 6m
    (15216-LC-LC-10=)
      Cisco 15216-LC-LC-10=. Lengte snoer: 6 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: Fiber Patchcord LC - LC Multi Mode, 5m, RF
    (15216-LC-LC-MM5-RF)
      Cisco 15216-LC-LC-MM5-RF. Lengte snoer: 5 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    56,- excl. btw
    67,76 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 2 meter, Refurbished
    (SFP-H10GB-CU2M-RF)
      Cisco SFP-H10GB-CU2M-RF. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Bruin
    61,- excl. btw
    73,81 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 1 meter
    (SFP-H10GB-CU1M)
      Cisco SFP-H10GB-CU1M. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    76,- excl. btw
    91,96 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: LC-to-LC Single-Mode Fiber Patchcord 8m
    (15216-LC-LC-20=)
      Cisco 15216-LC-LC-20=. Lengte snoer: 8 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Oranje
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: Fiber Patchcord LC-to-SC 8m
    (15216-LC-SC-20=)
      Cisco 15216-LC-SC-20=. Lengte snoer: 8 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 5 meter, Refurbished
    (SFP-H10GB-CU5M-RF)
      Cisco SFP-H10GB-CU5M-RF. Lengte snoer: 5 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Grijs
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: SFP+ Active Optical Cable assembly, Blue bail latch, 1m, Refurbished
    (SFP-10G-AOC1M-RF)
      Cisco SFP-10G-AOC1M-RF. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-10G-AOC3M-RF)
      Cisco SFP-10G-AOC3M-RF. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Oranje
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: PatchCord-Fibre, LC-LC, 4m
    (15216-LC-LC-5=)
      Cisco 15216-LC-LC-5=. Lengte snoer: 4 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Cisco : 10GBASE CU SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-H10GB-CU3M)
    • Typische contrastverhouding 1000:1
    91,- excl. btw
    110,11 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    (CAB-MCP-LC=)
      Cisco Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    379,- excl. btw
    458,59 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: Fiber patchcord
    (15216-LC-SC-5=)
      Cisco Fiber patchcord. Lengte snoer: 4 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    74,- excl. btw
    89,54 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: QSFP-H40G-CU3M-RF
    (QSFP-H40G-CU3M-RF)
      Cisco QSFP-H40G-CU3M-RF. Lengte snoer: 3 m
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: 40GBASE ACTIVE OPTICAL - CABLE 7M IN
    (QSFP-H40G-AOC7M)
      Cisco QSFP-H40G-AOC7M. Lengte snoer: 7 m
    779,- excl. btw
    942,59 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: SFP-H10GB-CU3M-RF
    (SFP-H10GB-CU3M-RF)
      Cisco SFP-H10GB-CU3M-RF. Cable length: 3 m. Connector 1: SFP+, Connector 2: SFP+, Cable colour: Orange
    61,- excl. btw
    73,81 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: LC - SC, 6m
    (15216-LC-SC-10=)
      Cisco 15216-LC-SC-10=. Lengte snoer: 6 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: LC - LC, 2m
    (15454-LC-LC-2=)
      Cisco LC - LC, 2m. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: (QSFP-H40G-AOC2M) 40GBASE Active Optical Cable, 2m
    (QSFP-H40G-AOC2M)
      Cisco QSFP-H40G-AOC2M. Lengte snoer: 2 m
    659,- excl. btw
    797,39 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder