• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Fiber Optic Kabel

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Verberg filters
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    169,- excl. btw
    Voorraad 105
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 1m
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    175,- excl. btw
    Voorraad 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 1 meter
    (SFP-H10GB-CU1M)
      Cisco SFP-H10GB-CU1M. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    95,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco fiber optic kabel: Fiber patchcord
    (15216-LC-SC-5=)
      Cisco Fiber patchcord. Lengte snoer: 4 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    76,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 23 januari 2019
    Cisco : 10GBASE CU SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-H10GB-CU3M)
      10GBASE CU SFP+ Cable 3 Meter
    95,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco fiber optic kabel: LC - LC, 2m
    (15454-LC-LC-2=)
      Cisco LC - LC, 2m. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco fiber optic kabel: PatchCord-Fibre, LC-LC, 4m
    (15216-LC-LC-5=)
      Cisco 15216-LC-LC-5=. Lengte snoer: 4 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Refurbished
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 3 meters (Refurbished LG)
    (SFP-H10GB-CU3M-R4)
      Cisco SFP-H10GB-CU3M. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Oranje
    11,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 7m
    (SFP-10G-AOC7M=)
      Cisco SFP+, 7m. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    215,- excl. btw
    Voorraad 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco fiber optic kabel: Fiber Patchcord LC - LC Multi Mode 2m
    (15216-LC-LC-MM-2=)
      Cisco 15216-LC-LC-MM-2=. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    76,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 23 januari 2019
    Cisco fiber optic kabel: Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    (CAB-MCP-LC=)
      Cisco Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    399,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 9 januari 2019
    Cisco fiber optic kabel: (QSFP-H40G-AOC2M) 40GBASE Active Optical Cable, 2m
    (QSFP-H40G-AOC2M)
      Cisco QSFP-H40G-AOC2M. Lengte snoer: 2 m
    689,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco Refresh
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 3 meter, Refurbished
    (SFP-H10GB-CU3M-RF)
      Cisco SFP-H10GB-CU3M-RF. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco Refresh
    Cisco fiber optic kabel: QSFP-H40G-CU3M-RF
    (QSFP-H40G-CU3M-RF)
      Cisco QSFP-H40G-CU3M-RF. Lengte snoer: 3 m
    135,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco Refresh
    Cisco fiber optic kabel: Fiber Patchcord LC - LC Multi Mode, 5m, RF
    (15216-LC-LC-MM5-RF)
      Cisco 15216-LC-LC-MM5-RF. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco fiber optic kabel: Fiber Patchcord LC - LC Multi Mode, 5m
    (15216-LC-LC-MM-5=)
      Cisco 15216-LC-LC-MM-5=. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    76,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 23 januari 2019
    Cisco fiber optic kabel: LC-to-LC Single-Mode Fiber Patchcord 6m
    (15216-LC-LC-10=)
      Cisco 15216-LC-LC-10=. Lengte snoer: 6 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco fiber optic kabel: Fiber Patchcord LC-to-SC 8m
    (15216-LC-SC-20=)
      Cisco 15216-LC-SC-20=. Lengte snoer: 8 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco Refresh
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 5 meter, Refurbished
    (SFP-H10GB-CU5M-RF)
      Cisco SFP-H10GB-CU5M-RF. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Grijs
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco Refresh
    Cisco fiber optic kabel: SFP+ Active Optical Cable assembly, Blue bail latch, 1m, Refurbished
    (SFP-10G-AOC1M-RF)
      Cisco SFP-10G-AOC1M-RF. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco fiber optic kabel: 40GBASE ACTIVE OPTICAL - CABLE 7M IN
    (QSFP-H40G-AOC7M)
      Cisco QSFP-H40G-AOC7M. Lengte snoer: 7 m
    809,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco Refresh
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 2 meter, Refurbished
    (SFP-H10GB-CU2M-RF)
      Cisco SFP-H10GB-CU2M-RF. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Bruin
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco Refresh
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-10G-AOC3M-RF)
      Cisco SFP-10G-AOC3M-RF. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco fiber optic kabel: LC-to-LC Single-Mode Fiber Patchcord 8m
    (15216-LC-LC-20=)
      Cisco 15216-LC-LC-20=. Lengte snoer: 8 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco fiber optic kabel: LC - SC, 6m
    (15216-LC-SC-10=)
      Cisco 15216-LC-SC-10=. Lengte snoer: 6 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder