• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Cisco glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Cisco Mode Conditioning Patch cable: LC connector Fiber optic kabel
    (CAB-MCP-LC=)
      Cisco Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    399,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 februari 2020
    Cisco SFP-10G-AOC3M= Fiber optic kabel
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    170,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 15216-LC-LC-MM-2= Fiber optic kabel
    (15216-LC-LC-MM-2=)
      Cisco 15216-LC-LC-MM-2=. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    77,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 maart 2020
    Cisco SFP+, 7m Fiber optic kabel
    (SFP-10G-AOC7M=)
      Cisco SFP+, 7m. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    210,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP+, 1m Fiber optic kabel
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    170,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco PatchCord-Fibre, LC-LC, 4m Fiber optic kabel
    (15216-LC-LC-5=)
      Cisco 15216-LC-LC-5=. Lengte snoer: 4 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco SFP-H10GB-CU3M-RF Fiber optic kabel
    (SFP-H10GB-CU3M-RF)
      Cisco SFP-H10GB-CU3M-RF. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    59,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Fiber patchcord Fiber optic kabel
    (15216-LC-SC-5=)
      Cisco Fiber patchcord. Lengte snoer: 4 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    76,- excl. btw
    Voorraad: 95
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 25Gbase Active Optical SFP28 Cable 2M Glasvezelkabels
    (SFP-25G-AOC2M=)
      25Gbase Active Optical SFP28 Cable 2M
    339,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 februari 2020
    Cisco 15216-LC-LC-MM-5= Fiber optic kabel
    (15216-LC-LC-MM-5=)
      Cisco 15216-LC-LC-MM-5=. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    77,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 maart 2020
    Cisco Refresh
    Cisco SFP-H10GB-CU2M-RF Fiber optic kabel
    (SFP-H10GB-CU2M-RF)
      Cisco SFP-H10GB-CU2M-RF. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Bruin
    59,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco LC - SC, 6m Fiber optic kabel
    (15216-LC-SC-10=)
      Cisco 15216-LC-SC-10=. Lengte snoer: 6 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco 15216-LC-LC-10= Fiber optic kabel
    (15216-LC-LC-10=)
      Cisco 15216-LC-LC-10=. Lengte snoer: 6 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco SFP-10G-AOC3M-RF Fiber optic kabel
    (SFP-10G-AOC3M-RF)
      Cisco SFP-10G-AOC3M-RF. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    112,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco SFP-10G-AOC1M-RF Fiber optic kabel
    (SFP-10G-AOC1M-RF)
      Cisco SFP-10G-AOC1M-RF. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    112,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco QSFP-H40G-CU3M-RF Fiber optic kabel
    (QSFP-H40G-CU3M-RF)
      Cisco QSFP-H40G-CU3M-RF. Lengte snoer: 3 m
    132,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco 100GBASE SR4QSFPTransceiver MPO 100movrOM4MMF REMANUFACTURED Glasvezelkabels
    (QSFP-100G-SR4-S-RF)
      100GBASE SR4QSFPTransceiver MPO 100movrOM4MMF REMANUFACTURED
    978,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco 15216-LC-LC-MM5-RF Fiber optic kabel
    (15216-LC-LC-MM5-RF)
      Cisco 15216-LC-LC-MM5-RF. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco LC - LC, 2m Fiber optic kabel
    (15454-LC-LC-2=)
      Cisco LC - LC, 2m. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Multi fiber patchcord MPO to MPO 6m Glasvezelkabels
    (15454-MPO-MPO-6=)
      Multi fiber patchcord MPO to MPO 6m
    617,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco 15216-LC-LC-20= Fiber optic kabel
    (15216-LC-LC-20=)
      Cisco 15216-LC-LC-20=. Lengte snoer: 8 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco 15216-LC-SC-20= Fiber optic kabel
    (15216-LC-SC-20=)
      Cisco 15216-LC-SC-20=. Lengte snoer: 8 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco 1550S Fiber Cable Take up Reel Kit Glasvezelkabels
    (AIR-1550S-FIB-KIT=)
      1550S Fiber Cable Take up Reel Kit
    139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco 40GBASE Active Optical Cable 7m REMANUFACTURED Glasvezelkabels
    (QSFP-H40G-AOC7M-RF)
      40GBASE Active Optical Cable 7m REMANUFACTURED
    496,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco 24 Fiber patchcord MPO to MPO 6m Glasvezelkabels
    (15454-24MPO-MPO-6=)
      24 Fiber patchcord MPO to MPO 6m
    617,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco 100GBASE QSFP Active Optical Cable 10m REMANUFACTURED Glasvezelkabels
    (QSFP-100GAOC10M-RF)
      100GBASE QSFP Active Optical Cable 10m REMANUFACTURED
    1.075,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco 100GBASE QSFP Active Optical Cable 15m REMANUFACTURED Glasvezelkabels
    (QSFP-100GAOC15M-RF)
      100GBASE QSFP Active Optical Cable 15m REMANUFACTURED
    1.172,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco 40GBASE CSR QSFP Transceiver Module with LC Connector Glasvezelkabels
    (QSFP-40G-CSR-S=)
      40GBASE CSR QSFP Transceiver Module with LC Connector
    1.624,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco 40GBASE Active Optical Cable 15m REMANUFACTURED Glasvezelkabels
    (QSFP-H40GAOC15M-RF)
      40GBASE Active Optical Cable 15m REMANUFACTURED
    593,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 februari 2020
    Cisco Refresh
    Cisco SFP-H10GB-CU5M-RF Fiber optic kabel
    (SFP-H10GB-CU5M-RF)
      Cisco SFP-H10GB-CU5M-RF. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Grijs
    83,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder