• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    39,-excl. btw 47,19incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 29 juli 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: glasvezelkabels
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 29 juli 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Black Box FOCMR10-003M-STLC-RD fiber optic kabel

    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-LC, Red, 3-m fiber optic kabel

    Productcode: FOCMR10-003M-STLC-RD
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-LC, Red, 3-m fiber optic kabel kenmerken

    Black Box FOCMR10-003M-STLC-RD. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Rood

    Black Box FOCMR10-003M-STLC-RD, 3 m, OFNR, OM3, ST, LC, Rood

    Specificaties

    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-LC, Red, 3-m fiber optic kabel specificaties
    Kenmerken
    Geslacht connector Male connector / Male connector
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 ST
    Lengte snoer 3 m
    Soort kabel OFNR
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Type glasvezel OM3
    Bekleding diameter 125 µm
    Materiaal buitenmantel Polyvinyl chloride (PVC)
    Kleur kabel Rood

    Specificaties

    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-LC, Red, 3-m fiber optic kabel specificaties
    Kenmerken
    Geslacht connector Male connector / Male connector
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 ST
    Lengte snoer 3 m
    Soort kabel OFNR
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Type glasvezel OM3
    Bekleding diameter 125 µm
    Materiaal buitenmantel Polyvinyl chloride (PVC)
    Kleur kabel Rood

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 17,- 20,57
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 658493

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-LC, Red, 3-m
    Black Box
    Black Box
    47.19 EUR new
    Black Box FOCMR10-003M-STLC-RD. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Rood
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-LC, Red, 3-m fiber optic kabel Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-LC, Red, 3-m fiber optic kabel
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/black-box/fo-patch-cable-color-10gbit-multi-m-red-lc-st-3m-art-focmr10-003m-stlc-rd-num-9851413/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder