• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    55,66incl. btw 46,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 3 december 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 3 december 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Black Box FOCMR10-003M-SCLC-AQ fiber optic kabel

    Black Box fiber optic kabel: OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, SC-LC, Aqua, 3-m

    Productcode: FOCMR10-003M-SCLC-AQ
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Black Box fiber optic kabel: OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, SC-LC, Aqua, 3-m kenmerken

    Black Box FOCMR10-003M-SCLC-AQ. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Aqua

    Black Box FOCMR10-003M-SCLC-AQ, 3 m, OFNR, OM3, SC, LC, Aqua

    Specificaties

    Black Box fiber optic kabel: OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, SC-LC, Aqua, 3-m specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -60 - 85 °C
    Kenmerken
    Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 SC
    Lengte snoer 3 m
    Soort kabel OFNR
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Golflengte 1300 nm
    Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
    Type glasvezel OM3
    Bekleding diameter 125 µm
    Materiaal buitenmantel Polyvinyl chloride (PVC)
    Kleur kabel Aqua
    Technische details
    Demping (max) 2.9 dB/km

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 485756

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, SC-LC, Aqua, 3-m
    Black Box
    Black Box
    55.66 EUR new
    Black Box FOCMR10-003M-SCLC-AQ. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    Black Box fiber optic kabel: OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, SC-LC, Aqua, 3-m Black Box fiber optic kabel: OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, SC-LC, Aqua, 3-m
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/black-box/fo-patch-cable-col-10gbit-multi-m-aqua-lc-sc-3m-art-focmr10-003m-sclc-aq-num-9851403/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder