• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Black Box glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    Black Box OM1 62.5-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, SC-LC, Red, 2-m (6.5-ft.) Fiber optic .....
    (FOLZH62-002M-SCLC-RD)
      Black Box FOLZH62-002M-SCLC-RD. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 Single-Mode Fiber Optic Pigtails, Yellow Fiber optic kabel - Meerkleurig,Geel
    (FOPT50S1-LC-12YL-3)
      Black Box FOPT50S1-LC-12YL-3. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 12x LC
    129,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Colored 10-Gigabit Multimode laser-optimized Patch Cable, PVC Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (FOCMR10-010M-LCLC-AQ)
      Black Box FOCMR10-010M-LCLC-AQ. Snoerlengte: 10 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    103,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 Fiber Optic Trunk Cable, MTP® MPO-Style, Method A Fiber optic kabel - Blauw
    (FOTC20M3-MP-12AQ-15)
      Black Box FOTC20M3-MP-12AQ-15. Snoerlengte: 15 m, Soort kabel: OFNP, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    435,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Colored 10-Gigabit Multimode laser-optimized Patch Cable, PVC Fiber optic kabel - Rood
    (FOCMR10-003M-STLC-RD)
      Black Box FOCMR10-003M-STLC-RD. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 3m, 2xSC Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (FOCMR10-003M-SCSC-AQ)
      Black Box 3m, 2xSC. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LC-LC, LSZH, Violet, OM3, Multimode, 2 m Fiber optic kabel
    (FOLZH10-002M-LCLC-VT)
      Black Box FOLZH10-002M-LCLC-VT. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    66,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SC–LC 2m Fiber optic kabel - Rood
    (FOCMR10-002M-SCLC-RD)
      Black Box SC–LC 2m. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    67,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 8m, 2xLC Fiber optic kabel - Geel
    (FOCMR10-015M-LCLC-YL)
      Black Box 8m, 2xLC. Snoerlengte: 8 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    123,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-SC, Orange, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STSC-OR)
      Black Box FOCMR10-001M-STSC-OR. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-ST, Blue, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STST-BL)
      Black Box FOCMR10-001M-STST-BL. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-ST, Violet, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STST-VT)
      Black Box FOCMR10-001M-STST-VT. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Colored 10-Gigabit Multimode laser-optimized Patch Cable, PVC Fiber optic kabel - Zwart
    (FOCMR10-002M-LCLC-BK)
      Black Box FOCMR10-002M-LCLC-BK. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    66,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LC-LC, LSZH, Orange, OM3, Multimode, 2 m Fiber optic kabel - Oranje
    (FOLZH10-002M-LCLC-OR)
      Black Box FOLZH10-002M-LCLC-OR. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: 12x LC, Kern diameter: 50 µm
    66,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-ST, Blue, 3-m (9.8-ft.) Fiber optic kabel .....
    (FOLZH10-003M-STST-BL)
      Black Box FOLZH10-003M-STST-BL. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-ST, Aqua, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STST-AQ)
      Black Box FOCMR10-001M-STST-AQ. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LC-LC, LSZH, Green, OM3, Multimode, 1 m Fiber optic kabel - Groen
    (FOLZH10-001M-LCLC-GN)
      Black Box FOLZH10-001M-LCLC-GN. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Coloured Multimode OM3 Patch Cable - LSZH Duplex Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZH10-001M-LCLC-YL)
      Black Box FOLZH10-001M-LCLC-YL. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM2 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, SC-SC, Violet, 3-m (9.8-ft.) Fiber optic .....
    (FOLZH50-003M-SCSC-VT)
      Black Box FOLZH50-003M-SCSC-VT. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 3 m, OM1, LSZH, ST-SC, 62.5 µm Fiber optic kabel - Zwart
    (FOLZH62-003M-STSC-BK)
      Black Box FOLZH62-003M-STSC-BK. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-SC, Gray, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STSC-GR)
      Black Box FOCMR10-001M-STSC-GR. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-SC, Yellow, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STSC-YL)
      Black Box FOCMR10-001M-STSC-YL. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-ST, Orange, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STST-OR)
      Black Box FOCMR10-001M-STST-OR. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LC-LC 2m Fiber optic kabel - Wit
    (FOLZH10-002M-LCLC-WH)
      Black Box LC-LC 2m. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm
    66,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Rood
    (FOLZHSM-001M-STSC-RD)
      Black Box FOLZHSM-001M-STSC-RD. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    66,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-ST Fiber optic kabel - Roze
    (FOLZHSM-001M-STST-PK)
      Black Box FOLZHSM-001M-STST-PK. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm
    66,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Wit
    (FOLZHSM-002M-STSC-WH)
      Black Box FOLZHSM-002M-STSC-WH. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LC–LC Fiber optic kabel - Bruin
    (FOCMR10-010M-LCLC-BR)
      Black Box LC–LC. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    104,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box ST-ST 15m Fiber optic kabel - Turkoois
    (FOCMR10-015M-STST-AQ)
      Black Box ST-ST 15m. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    121,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Colored 10-Gigabit Multimode laser-optimized Patch Cable, PVC Fiber optic kabel - Groen
    (FOCMR10-015M-STLC-GN)
      Black Box FOCMR10-015M-STLC-GN. Snoerlengte: 15 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    124,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box FO OS1/2 Single-Mode Enhanced Patch Cables LSZH, LC-SC Duplex, 5m Fiber optic kabel
    (EFE081-005M)
      Black Box EFE081-005M. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS1 / OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fibre Optic Multimode OM2 Patch Cables (50-/125-µm), LC-LC Duplex, 20m Fiber optic kabel
    (EFE050-020M)
      Black Box EFE050-020M. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    55,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM2 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, SC-SC, Brown, 3-m (9.8-ft.) Fiber optic .....
    (FOLZH50-003M-SCSC-BR)
      Black Box FOLZH50-003M-SCSC-BR. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM2 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, SC-SC, White, 3-m (9.8-ft.) Fiber optic .....
    (FOLZH50-003M-SCSC-WH)
      Black Box FOLZH50-003M-SCSC-WH. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-SC, Pink, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STSC-PK)
      Black Box FOCMR10-001M-STSC-PK. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-SC, Red, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STSC-RD)
      Black Box FOCMR10-001M-STSC-RD. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-SC, Violet, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STSC-VT)
      Black Box FOCMR10-001M-STSC-VT. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-SC, White, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STSC-WH)
      Black Box FOCMR10-001M-STSC-WH. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-ST, White, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STST-WH)
      Black Box FOCMR10-001M-STST-WH. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, ST-ST, Yellow, 1-m (3.2-ft.) Fiber optic .....
    (FOCMR10-001M-STST-YL)
      Black Box FOCMR10-001M-STST-YL. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LC-LC 2m Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (FOLZH10-002M-LCLC-AQ)
      Black Box LC-LC 2m. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Zwart
    (FOLZHSM-001M-STSC-BK)
      Black Box FOLZHSM-001M-STSC-BK. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS1 / OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    66,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZHSM-002M-STSC-YL)
      Black Box FOLZHSM-002M-STSC-YL. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    67,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Violet
    (FOLZHSM-002M-STSC-VT)
      Black Box FOLZHSM-002M-STSC-VT. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZHSM-003M-STSC-YL)
      Black Box FOLZHSM-003M-STSC-YL. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    70,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-ST Fiber optic kabel - Roze
    (FOLZHSM-003M-STST-PK)
      Black Box FOLZHSM-003M-STST-PK. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-ST Fiber optic kabel - Rood
    (FOLZHSM-003M-STST-RD)
      Black Box FOLZHSM-003M-STST-RD. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-ST Fiber optic kabel - Wit
    (FOLZHSM-003M-STST-WH)
      Black Box FOLZHSM-003M-STST-WH. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LC-LC, LSZH, Yellow, OM3, Multimode, 3 m Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZH10-003M-LCLC-YL)
      Black Box FOLZH10-003M-LCLC-YL. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-LC, Aqua, 3-m Fiber optic kabel - .....
    (FOLZH10-003M-STLC-AQ)
      Black Box FOLZH10-003M-STLC-AQ. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM4 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, SC-SC, Yellow, 2-m Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZHM4-002M-SCSC-YL)
      Black Box FOLZHM4-002M-SCSC-YL. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SC–LC 3m Fiber optic kabel - Oranje
    (FOCMR10-003M-SCLC-OR)
      Black Box SC–LC 3m. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Colored 10-Gigabit Multimode laser-optimized Patch Cable, PVC Fiber optic kabel - Geel
    (FOCMR10-003M-STLC-YL)
      Black Box FOCMR10-003M-STLC-YL. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-ST, Brown, 3-m (9.8-ft.) Fiber optic .....
    (FOLZH10-003M-STST-BR)
      Black Box FOLZH10-003M-STST-BR. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-ST, Gray, 3-m (9.8-ft.) Fiber optic kabel .....
    (FOLZH10-003M-STST-GR)
      Black Box FOLZH10-003M-STST-GR. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-ST, Violet, 3-m (9.8-ft.) Fiber optic .....
    (FOLZH10-003M-STST-VT)
      Black Box FOLZH10-003M-STST-VT. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FOLZHSM-005M-STSC-BL)
      Black Box FOLZHSM-005M-STSC-BL. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Oranje
    (FOLZHSM-005M-STSC-OR)
      Black Box FOLZHSM-005M-STSC-OR. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-ST Fiber optic kabel - Zwart
    (FOLZHSM-005M-STST-BK)
      Black Box FOLZHSM-005M-STST-BK. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-ST Fiber optic kabel - Oranje
    (FOLZHSM-005M-STST-OR)
      Black Box FOLZHSM-005M-STST-OR. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 5 m, OM3, LSZH, LC-LC, 50 µm Fiber optic kabel - Rood
    (FOLZH10-005M-LCLC-RD)
      Black Box FOLZH10-005M-LCLC-RD. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    82,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box ST–LC 5m Fiber optic kabel - Groen
    (FOCMR10-005M-STLC-GN)
      Black Box ST–LC 5m. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10 m, OM1, LSZH, ST-LC, 62.5 µm Fiber optic kabel - Zwart
    (FOLZH62-010M-STLC-BK)
      Black Box FOLZH62-010M-STLC-BK. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZHSM-010M-STSC-YL)
      Black Box FOLZHSM-010M-STSC-YL. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    85,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Zwart
    (FOLZHSM-010M-STSC-BK)
      Black Box FOLZHSM-010M-STSC-BK. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    86,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Oranje
    (FOLZHSM-010M-STSC-OR)
      Black Box FOLZHSM-010M-STSC-OR. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    86,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Roze
    (FOLZHSM-010M-STSC-PK)
      Black Box FOLZHSM-010M-STSC-PK. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    86,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZHSM-015M-STSC-YL)
      Black Box FOLZHSM-015M-STSC-YL. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Bruin
    (FOLZHSM-015M-STSC-BR)
      Black Box FOLZHSM-015M-STSC-BR. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    93,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Wit
    (FOLZHSM-020M-STSC-WH)
      Black Box FOLZHSM-020M-STSC-WH. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    100,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LC–LC, 10m Fiber optic kabel - Rood
    (FOCMR10-010M-LCLC-RD)
      Black Box LC–LC, 10m. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    104,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZHSM-025M-STSC-YL)
      Black Box FOLZHSM-025M-STSC-YL. Snoerlengte: 25 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm
    106,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder