• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    19,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 2 augustus 2018
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 2 augustus 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    ASSMANN Electronic DK-292SCA2SCA-10 fiber optic kabel

    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: SC/SC, 10m

    Productcode: DK-292SCA2SCA-10  |  EAN/UPC: 4016032309024
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: SC/SC, 10m kenmerken

    ASSMANN Electronic SC/SC, 10m. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC/APC, Aansluiting 2: SC/APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel

    ASSMANN Electronic SC/SC, 10m, 10 m, OS1, SC/APC, SC/APC, Geel

    Specificaties

    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: SC/SC, 10m specificaties
    Gewicht en omvang
    Diameter van de kabel 3 mm
    Kenmerken
    Aansluiting 2 SC/APC
    Aansluiting 1 SC/APC
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    Full duplex Ja
    Lengte snoer 10 m
    Draad modus structuur Single-mode
    Kern diameter 9 µm
    Type glasvezel OS1
    Bekleding diameter 125 µm
    Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
    Kleur kabel Geel
    MPN & EAN
    MPN DK-292SCA2SCA-10
    EAN 4016032309024

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SC/SC, 10m
    ASSMANN Electronic
    ASSMANN Electronic
    22.99 EUR new
    ASSMANN Electronic SC/SC, 10m. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC/APC, Aansluiting 2: SC/APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: SC/SC, 10m ASSMANN Electronic fiber optic kabel: SC/SC, 10m
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/assmann-electronic/sc-sc-10m-art-dk-292sca2sca-10-num-5192420/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder