• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    14,-excl. btw 16,94incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 27 november 2017
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 27 november 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    ASSMANN Electronic DK-292SCA3LCA-02 fiber optic kabel

    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: OS1 SC/LC 2m

    Productcode: DK-292SCA3LCA-02  |  EAN/UPC: 4016032309215
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: OS1 SC/LC 2m kenmerken

    ASSMANN Electronic OS1 SC/LC 2m. Aansluiting 1: SC/APC, Aansluiting 2: LC/APC, Kern diameter: 9 µm. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm

    ASSMANN Electronic OS1 SC/LC 2m, SC/APC, LC/APC, 9 µm, 125 µm, Geel, Mannelijk/Mannelijk

    Specificaties

    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: OS1 SC/LC 2m specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 2 m
    Diameter van de kabel 3 mm
    Kenmerken
    Aansluiting 2 LC/APC
    Aansluiting 1 SC/APC
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    Full duplex Ja
    Draad modus structuur Single-mode
    Kern diameter 9 µm
    Type glasvezel OS1
    Bekleding diameter 125 µm
    Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
    Kleur kabel Geel

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 22,- 26,62

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    OS1 SC/LC 2m
    ASSMANN Electronic
    ASSMANN Electronic
    16.94 EUR new
    ASSMANN Electronic OS1 SC/LC 2m. Aansluiting 1: SC/APC, Aansluiting 2: LC/APC, Kern diameter: 9 µm. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: OS1 SC/LC 2m ASSMANN Electronic fiber optic kabel: OS1 SC/LC 2m
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/assmann-electronic/os1-sc-lc-2m-art-dk-292sca3lca-02-num-5192434/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder