• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    31,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 1 augustus 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 1 augustus 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    ASSMANN Electronic DK-2533-20/3 fiber optic kabel

    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: Fib Opt. Patch Cord. LC to LC

    Productcode: DK-2533-20/3  |  EAN/UPC: 4016032310112
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: Fib Opt. Patch Cord. LC to LC kenmerken

    ASSMANN Electronic DK-2533-20/3. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois

    ASSMANN Electronic DK-2533-20/3, 20 m, LC, LC, Turkoois

    Specificaties

    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: Fib Opt. Patch Cord. LC to LC specificaties
    Gewicht en omvang
    Diameter van de kabel 3 mm
    Kenmerken
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 LC
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    Full duplex Ja
    Lengte snoer 20 m
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Bekleding diameter 125 µm
    Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
    Kleur kabel Turkoois
    MPN & EAN
    MPN DK-2533-20/3
    EAN 4016032310112

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Fib Opt. Patch Cord. LC to LC
    ASSMANN Electronic
    ASSMANN Electronic
    37.51 EUR new
    ASSMANN Electronic DK-2533-20/3. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    ASSMANN Electronic fiber optic kabel: Fib Opt. Patch Cord. LC to LC ASSMANN Electronic fiber optic kabel: Fib Opt. Patch Cord. LC to LC
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/assmann-electronic/dk-2533-20-3-art-dk-2533-20-3-num-6219159/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder