€0.00
Winkelwagen

ALOGIC 5m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel

Productcode: LCST-05-OS2  |  EAN/UPC: 9350784006578

19,- excl. btw
22,99 incl. btw
Op voorraad (10)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

ALOGIC 5m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel kenmerken

ALOGIC LCST-05-OS2. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

ALOGIC LCST-05-OS2, 5 m, OS2, LC, ST