€0.00
Winkelwagen

ALOGIC 15m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel

Productcode: LCST-15-OS2  |  EAN/UPC: 9350784006592

Gratis
verzending
29,- excl. btw
35,09 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

ALOGIC 15m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel kenmerken

ALOGIC LCST-15-OS2. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

ALOGIC LCST-15-OS2, 15 m, OS2, LC, ST