€0.00
Winkelwagen

ALOGIC 5m LC-ST 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois

Productcode: LCST-05-OM4  |  EAN/UPC: 9350784016690

23,- excl. btw
27,83 incl. btw
Op voorraad (9)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

ALOGIC 5m LC-ST 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois kenmerken

ALOGIC LCST-05-OM4. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

ALOGIC LCST-05-OM4, 5 m, OM4, LC, ST