€ 0
Winkelwagen

ALOGIC LCLC-0.5-OS2 Fiber optic kabel

Productcode: LCLC-0.5-OS2  |  EAN/UPC: 9350784006400

Gratis
verzending
41,- excl. btw
49,61 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 25 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

dinsdag 25 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

ALOGIC LCLC-0.5-OS2 Fiber optic kabel kenmerken

ALOGIC 0.5m LC-LC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2

ALOGIC LCLC-0.5-OS2, 0,5 m, LSZH, OS2, LC, LC, Geel

The Single mode OS2 cables are designed to support very high transfer speed and have universal loose tube construction, the ALOGIC cables are compliant to fibre type B1.3 in IEC 60793-2-50 G652d capable of supporting up to 10gigabit applications over very long distances.