€0.00
Winkelwagen

ALOGIC 3m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois

Productcode: LCLC-03-OM4  |  EAN/UPC: 9350784004963

Gratis
verzending
29,- excl. btw
35,09 incl. btw
Op voorraad (27)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

ALOGIC 3m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois kenmerken

ALOGIC LCLC-03-OM4. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

ALOGIC LCLC-03-OM4, 3 m, OM4, LC, LC