€0.00
Winkelwagen

ALOGIC 15m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois

Productcode: LCLC-15-OM4  |  EAN/UPC: 9350784005175

Gratis
verzending
77,- excl. btw
93,17 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

ALOGIC 15m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois kenmerken

ALOGIC LCLC-15-OM4. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

ALOGIC LCLC-15-OM4, 15 m, OM4, LC, LC