€0.00
Winkelwagen

ALOGIC 5m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois

Productcode: LCLC-05-OM3  |  EAN/UPC: 9350784004543

17,- excl. btw
20,57 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

ALOGIC 5m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois kenmerken

ALOGIC LCLC-05-OM3. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

ALOGIC LCLC-05-OM3, 5 m, OM3, LC, LC