• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ALOGIC glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Verberg filters
    ALOGIC 0.5m LC-SC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCSC-0.5-OS2)
      ALOGIC LCSC-0.5-OS2. Snoerlengte: 0,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 3m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCST-03-OS2)
      ALOGIC LCST-03-OS2. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 0.5m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-0.5-OM3)
      ALOGIC LCLC-0.5-OM3. Snoerlengte: 0,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 3m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-03-OM4)
      ALOGIC LCLC-03-OM4. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    29,- excl. btw
    Voorraad: 39
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 15m LC-LC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCLC-15-OS2)
      ALOGIC LCLC-15-OS2. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 10m LC-ST 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCST-10-OM4)
      ALOGIC LCST-10-OM4. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 10m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-10-OM4)
      ALOGIC LCLC-10-OM4. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    49,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 20m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-20-OM4)
      ALOGIC LCLC-20-OM4. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    70,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 3m LC-SC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCSC-03-OS2)
      ALOGIC LCSC-03-OS2. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 26
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 5m LC-SC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCSC-05-OS2)
      ALOGIC LCSC-05-OS2. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 5m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-05-OM3)
      ALOGIC LCLC-05-OM3. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 1m LC-LC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCLC-01-OS2)
      ALOGIC LCLC-01-OS2. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 1m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCST-01-OS2)
      ALOGIC LCST-01-OS2. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 20m LC-LC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCLC-20-OS2)
      ALOGIC LCLC-20-OS2. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 2m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-02-OM3)
      ALOGIC LCLC-02-OM3. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 53
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 2m LC-SC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCSC-02-OS2)
      ALOGIC LCSC-02-OS2. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 95
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 1m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-01-OM4)
      ALOGIC LCLC-01-OM4. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 38
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 2m LC-LC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCLC-02-OS2)
      ALOGIC LCLC-02-OS2. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 5m LC-LC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCLC-05-OS2)
      ALOGIC LCLC-05-OS2. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 1m LC-ST 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCST-01-OM4)
      ALOGIC LCST-01-OM4. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 2m LC-ST 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCST-02-OM4)
      ALOGIC LCST-02-OM4. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    25,- excl. btw
    Voorraad: 39
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 2m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-02-OM4)
      ALOGIC LCLC-02-OM4. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 38
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 1.5m LC-SC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCSC-1.5-OS2)
      ALOGIC LCSC-1.5-OS2. Snoerlengte: 1,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 5m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-05-OM4)
      ALOGIC LCLC-05-OM4. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    33,- excl. btw
    Voorraad: 42
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 10m LC-LC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCLC-10-OS2)
      ALOGIC LCLC-10-OS2. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    36,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 15m LC-SC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCSC-15-OS2)
      ALOGIC LCSC-15-OS2. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 10m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCST-10-OS2)
      ALOGIC LCST-10-OS2. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 15m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-15-OM3)
      ALOGIC LCLC-15-OM3. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    43,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 20m LC-SC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCSC-20-OS2)
      ALOGIC LCSC-20-OS2. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 20m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCST-20-OS2)
      ALOGIC LCST-20-OS2. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 30m LC-SC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCSC-30-OS2)
      ALOGIC LCSC-30-OS2. Snoerlengte: 30 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 25m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-25-OM3)
      ALOGIC LCLC-25-OM3. Snoerlengte: 25 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 20m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-20-OM3)
      ALOGIC LCLC-20-OM3. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 2m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCST-02-OS2)
      ALOGIC LCST-02-OS2. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 0.5m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-0.5-OM4)
      ALOGIC LCLC-0.5-OM4. Snoerlengte: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 1m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-01-OM3)
      ALOGIC LCLC-01-OM3. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 77
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 5m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCST-05-OS2)
      ALOGIC LCST-05-OS2. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 3m LC-ST 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCST-03-OM4)
      ALOGIC LCST-03-OM4. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 1.5m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-1.5-OM3)
      ALOGIC LCLC-1.5-OM3. Snoerlengte: 1,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 3m LC-LC 10GbE Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM3 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-03-OM3)
      ALOGIC LCLC-03-OM3. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 5m LC-ST 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCST-05-OM4)
      ALOGIC LCST-05-OM4. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 1.5m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-1.5-OM4)
      ALOGIC LCLC-1.5-OM4. Snoerlengte: 1,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    25,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 3m LC-LC Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCLC-03-OS2)
      ALOGIC LCLC-03-OS2. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC 15m LC-ST Single Mode Duplex LSZH Fibre Cable 09/125 OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (LCST-15-OS2)
      ALOGIC LCST-15-OS2. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    29,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ALOGIC 15m LC-LC 40G/100G Multi Mode Duplex LSZH Fibre Cable 50/125 OM4 Fiber optic kabel - Turkoois
    (LCLC-15-OM4)
      ALOGIC LCLC-15-OM4. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    77,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder