• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ACT glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    ACT 5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC/APC en LC/UPC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL2805)
      ACT RL2805. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / APC, Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Groen
    (RL5802)
      ACT 2 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT LC, OS2, UPC, LSZH, 9/125 µm, 1.6 mm, 55 dB Fiber optic kabel - Geel
    (RL8205)
      ACT RL8205. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    23,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3 m, Multimode, 50/125, OM3, LC connectoren Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL8303)
      ACT RL8303. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    23,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3 m, Multimode, 50/125, OM4, LC connectoren Fiber optic kabel - Violet
    (RL8403)
      ACT RL8403. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 2m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmetmTRJ en LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    23,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC/APC8 connectoren Fiber optic kabel - Groen,Geel
    (RL2605)
      ACT RL2605. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    24,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0.5 meter singlemode 9/125 OS2 duplex armored fiber patch kabel met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3300)
      ACT RL3300. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    24,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC, OS2, UPC, LSZH, 9/125 µm, 1.6 mm, 55 dB Fiber optic kabel - Geel
    (RL8207)
      ACT RL8207. Lengte snoer: 7 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    24,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmetmTRJ en LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    24,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 12 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL9912)
      ACT RL9912. Lengte snoer: 12 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    24,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1 meter singlemode 9/125 OS2 duplex armored fiber patch kabel met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3301)
      ACT RL3301. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    25,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT MTRJ - ST 3m Fiber optic kabel - Oranje
    (RL4003)
      ACT MTRJ - ST 3m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: MT-RJ, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Full duplex
    25,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Groen
    (RL5803)
      ACT 3 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    25,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 7 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL7607)
      ACT 7 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. Lengte snoer: 7 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    25,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10 m, LC, Singlemode, OS2, LSZH, 9/125 µm Fiber optic kabel - Geel
    (RL8210)
      ACT RL8210. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    25,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5 m, Multimode, 50/125, OM3, LC connectoren Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL8305)
      ACT RL8305. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    25,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1.5 meter singlemode 9/125 OS2 duplex armored fiber patch kabel met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3351)
      ACT RL3351. Lengte snoer: 1,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m Singlemode 9/125 OS2 duplex ruggedized fiber kabelmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Blauw,Geel
    (RL5601)
      ACT RL5601. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC en STconnectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL7610)
      ACT RL7610. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 12 m, LC, Singlemode, OS2, LSZH, 9/125 µm Fiber optic kabel - Geel
    (RL8212)
      ACT RL8212. Lengte snoer: 12 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    26,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC, UPC,Multimode, OM4, 50/125 µm,45 dB, LSZH, 1.6 mm Fiber optic kabel - Violet
    (RL8405)
      ACT RL8405. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 17 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL9917)
      ACT RL9917. Lengte snoer: 17 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC 9/125 OS2 fiber pigtail 2m set of 12 pieces Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (RL9982)
      ACT RL9982. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk
    26,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet ST en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL2015)
      ACT RL2015. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    27,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2 meter singlemode 9/125 OS2 duplex armored fiber patch kabel met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3302)
      ACT RL3302. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    27,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3920)
      ACT RL3920. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    27,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT LC, UPC, OM3, 50/125 µm,LSZH, Multimode, 45 dB Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL8307)
      ACT RL8307. Lengte snoer: 7 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    27,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC connectoren Fiber optic kabel - Groen,Geel
    (RL1620)
      ACT RL1620. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    28,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3 meter singlemode 9/125 OS2 duplex armored fiber patch kabel met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3303)
      ACT RL3303. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    28,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15 m, LC, Singlemode, OS2, LSZH, 9/125 µm Fiber optic kabel - Geel
    (RL8215)
      ACT RL8215. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    28,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC, UPC, OM4, 50/125 µm, 0.15 dB, 0.1 dB, 45 dB, LSZH, 1.6 mm Fiber optic kabel - Violet
    (RL8407)
      ACT RL8407. Lengte snoer: 7 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    28,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 12 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL8612)
      ACT RL8612. Lengte snoer: 12 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    28,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL9515)
      ACT RL9515. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    28,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 22 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL9922)
      ACT RL9922. Lengte snoer: 22 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    28,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 17m Singlemode 9/125 OS2 Polarity Twist patchkabelmet LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL8217)
      ACT RL8217. Lengte snoer: 17 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    29,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 12 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL9612)
      ACT RL9612. Lengte snoer: 12 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    29,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Groen
    (RL5805)
      ACT 5 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 20m Singlemode 9/125 OS2 Polarity Twist patchkabelmet LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL8220)
      ACT RL8220. Lengte snoer: 20 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    30,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10 m, LC, Multimode, OM3, LSZH, 50/125 µm Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL8310)
      ACT RL8310. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    30,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet ST en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL2020)
      ACT RL2020. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    31,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 22m Singlemode 9/125 OS2 Polarity Twist patchkabelmet LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL8222)
      ACT RL8222. Lengte snoer: 22 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    31,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10 m, LC, Multimode, OM4, LSZH, 50/125 µm Fiber optic kabel - Violet
    (RL8410)
      ACT RL8410. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    31,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL9020)
      ACT RL9020. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    31,- excl. btw
    Voorraad: 21
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 27 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL9927)
      ACT RL9927. Lengte snoer: 27 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    31,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5 meter singlemode 9/125 OS2 duplex armored fiber patch kabel met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3305)
      ACT RL3305. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    32,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 12 m, LC, Multimode, OM3, LSZH, 50/125 µm Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL8312)
      ACT RL8312. Lengte snoer: 12 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    32,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 25m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL8825)
      ACT RL8825. Lengte snoer: 25 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    32,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m Singlemode 9/125 OS2 duplex ruggedized fiber kabelmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Blauw,Geel
    (RL5602)
      ACT RL5602. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    33,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 25m Singlemode 9/125 OS2 Polarity Twist patchkabelmet LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL8225)
      ACT RL8225. Lengte snoer: 25 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    33,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 17 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL8617)
      ACT RL8617. Lengte snoer: 17 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    33,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 17 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL9617)
      ACT RL9617. Lengte snoer: 17 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    33,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel - Blauw
    (RL3620)
      ACT RL3620. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 27m Singlemode 9/125 OS2 Polarity Twist patchkabelmet LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL8227)
      ACT RL8227. Lengte snoer: 27 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    34,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 12 m, LC, Multimode, OM4, LSZH, 50/125 µm Fiber optic kabel - Violet
    (RL8412)
      ACT RL8412. Lengte snoer: 12 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    34,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 35 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL9935)
      ACT RL9935. Lengte snoer: 35 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    34,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 7 meter singlemode 9/125 OS2 duplex armored fiber patch kabel met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3307)
      ACT RL3307. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    35,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC, OS2, UPC, LSZH, 9/125 µm, 1.6 mm, 55 dB Fiber optic kabel - Geel
    (RL8230)
      ACT RL8230. Lengte snoer: 30 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    35,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15 m, LC, Multimode, OM3, LSZH, 50/125 µm Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL8315)
      ACT RL8315. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    35,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 40 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL9940)
      ACT RL9940. Lengte snoer: 40 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    36,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL1030)
      ACT RL1030. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    37,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet ST en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL2030)
      ACT RL2030. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    37,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 17 m, LC, Multimode, OM3, LSZH, 50/125 µm Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL8317)
      ACT RL8317. Lengte snoer: 17 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    37,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15 m, LC, Multimode, OM4, LSZH, 50/125 µm Fiber optic kabel - Violet
    (RL8415)
      ACT RL8415. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    37,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 22 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL8622)
      ACT RL8622. Lengte snoer: 22 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    37,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL9030)
      ACT RL9030. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    37,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 30m (RL3530) Fiber optic kabel - Oranje
    (RL3530)
      ACT SC-SC 50 / 125um OM2 Duplex 30m (RL3530). Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    38,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 17mmultimode 50/125 OM4 Polarity Twist patchkabelmet LC connectoren Fiber optic kabel - Violet
    (RL8417)
      ACT RL8417. Lengte snoer: 17 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    39,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 25 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL8625)
      ACT RL8625. Lengte snoer: 25 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    39,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 25m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Blauw
    (RL9625)
      ACT RL9625. Lengte snoer: 25 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    39,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 45 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL9945)
      ACT RL9945. Lengte snoer: 45 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    39,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3950)
      ACT RL3950. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    40,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder